Çocuk Dansı Kursu

Çocuk Dansı Kursu

Daha mutlu ve kendini daha iyi ifade eden bireyler yetiştirmek için çocuklarınızı dans etmeye yönlendirin! Sanatla iç içe büyüyen çocuğunuz hem okulda hem de sosyal hayatta daha başarılı olacak. Yeteneklerini keşfeden küçük bireyler çocuk dans kursları sayesinde geleceğin başarılı dansçıları olacak.

Bakırköy Aytunç Bentürk Dans Akademi, çocuklarınızın yeteneklerini keşfedecek, Bale, Modern Dans, Jazz Dans, Latin Dansları, Hip Hop, Break Dance, Streching gibi geleneksel ve yeni danslarla çocuğunuz alanının en iyi eğitmenlerinden ders alma fırsatı yakalayacak. 3 yaşından 15 yaşına kadar istenilen dansta kaliteli eğitim alma imkanı olacak. Sizleri çocuk dansı kursu fırsatlarından yararlanmaya bekliyoruz…

Çocuk Dansı Nedir?

Çocuk Dansı, belirli bir yaştaki bireylerin farklı dans türlerinde eğitim görmesini sağlayan programın genel adıdır. Yaşlarına ve fiziki yeterliliklerine göre belirli dans türlerinde eğitim alabilen çocukların hobi edinmesi sağlanıyor. Çocukların kendilerini geliştirmelerini sağlayacak dans eğitimleri:
Latin Dansları (Salsa, Bachata, Cha cha cha), Bale, Hiphop, Breakdans, Jazz Dans, Modern Dans, Popin, Electro, M.Jackson, Tecktonik, Streching olarak belirleniyor.
5-7 yaş, 7-9 yaş ve 9-16 yaş olarak belirlenen gruplara uygun eğitimler verilerek çocuk dansçıların yeteneklerini keşfetmesi ve dansa olan ilgilerinin artırılması sağlanıyor. Hatta içlerinden belirli bir alana yönelmek isteyenler teşvik edilerek başarılı dansçıların yetiştirilmesi sağlanıyor.

Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Çocuğunuzun dansı öğrenme süresi yaşına ve kabiliyetlerine göre değişiyor. Genel olarak verilen eğitimler 1 – 3, 2 – 4 aylık süreçlerde tamamlandığından herhangi bir dansı kendi düzeylerinde yapabilmeleri becerileriyle şekillenecek. Baleyi seçen çocukların eğitimlerine 4 – 11 yaş aralığında başlamaları gerekir. Sosyal danslarda ise 2 – 3 aylık süreçler yeterli olacaktır. Bu kurslarda amaç çocukların eğlenmesini, gelişmesini ve sosyalleşmesini sağlamak olduğu için dansı dört dörtlük öğrenmelerini beklemek gerekmiyor.

Haftalık Ders Programı

Detaylı Ders Programlarımız için Çağrı Merkezimizden Bilgi Alınız : +90 (212) 571 2232

Ders Ücreti

Ders Ücretlerimiz için Lütfen Çağrı Merkezimizden Bilgi Alınız : +90 (212) 571 2232

  • Paylaş

abdabakirkoy